NİGHTWİSH TÜRKİYE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NİGHTWİSH TÜRKİYE

Anasayfa_Anasayfa_AramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» İstek Ve Önerilerınızı Buradan Belirtebilirsiniz...
Site Kuralları-1- Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 5:27 pm tarafından RRRockerrr

» Nightwish'in en sevdiğiniz/beğendiğiniz klibi?
Site Kuralları-1- Icon_minitimePerş. Tem. 22, 2010 4:57 pm tarafından RRRockerrr

» Şu anda dinlediğiniz şarkı....
Site Kuralları-1- Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 7:20 pm tarafından fırat

» Tarja Turunen'den İkinci Solo Albüm
Site Kuralları-1- Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:35 pm tarafından ANETTE

» End Of An Era (BURADAN İZLEYEBİLİRSİNİZ)
Site Kuralları-1- Icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 7:15 pm tarafından ANETTE

» TARJA TURUNEN YENI SCORPIONS ALBUMUNE MISAFIR
Site Kuralları-1- Icon_minitimePaz Nis. 04, 2010 2:59 pm tarafından ANETTE

» Albüm krıtiği...
Site Kuralları-1- Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 8:43 pm tarafından ANETTE

» Dark passion play
Site Kuralları-1- Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 8:33 pm tarafından ANETTE

» Yeni Peri (Anette)
Site Kuralları-1- Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 8:32 pm tarafından ANETTE

En iyi yollayıcılar
ANETTE
Site Kuralları-1- Vote_lcapSite Kuralları-1- Voting_barSite Kuralları-1- Vote_rcap 
Whiplasher Bernadotte
Site Kuralları-1- Vote_lcapSite Kuralları-1- Voting_barSite Kuralları-1- Vote_rcap 
Broken Heart
Down With The Sickness
DARK PASSİON
DRACULA
devilsgirl
Marion Tussaund
RRRockerrr
Tharpem
Anket
Nightwish'in en sevdiğiniz/beğendiğiniz klibi?
1)Amaranth
Site Kuralları-1- Vote_lcap0%Site Kuralları-1- Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2)By by beautiful
Site Kuralları-1- Vote_lcap0%Site Kuralları-1- Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3)Nemo
Site Kuralları-1- Vote_lcap44%Site Kuralları-1- Vote_rcap
 44% [ 4 ]
3)The Islander
Site Kuralları-1- Vote_lcap33%Site Kuralları-1- Vote_rcap
 33% [ 3 ]
4) Sleeping Sun
Site Kuralları-1- Vote_lcap11%Site Kuralları-1- Vote_rcap
 11% [ 1 ]
5Wish I Had An Angel
Site Kuralları-1- Vote_lcap11%Site Kuralları-1- Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Toplam Oylar : 9
Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 58 kişi Salı Ağus. 01, 2017 1:32 pm tarihinde online oldu.

Site Kuralları-1-

YazarMesaj
ANETTE
Admin
Admin
ANETTE

Site Kuralları-1- Empty
MesajKonu: Site Kuralları-1-   Site Kuralları-1- Icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 5:29 pm

1 . Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada gereksiz mesajlar göndermek; din, dil, ırk, cinsiyet ayrımına yönelik ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı iletiler yazmak ve bu doğrultuda materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

2 . Yazacağınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Üyeler tarafından yazılacak yasal olmayan bilgiler ve/veya paylaşımlardan VazgectimSenden.com, site yöneticileri ve editörleri hiç bir sorumluluk üstlenmez.

3 . Forum kurallarına uymayan mesajlar ayırım gözetilmeksizin silinir. Forumu kullanırken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışınız, aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinecektir.

4 . Forum kurallarına uymamakta ısrar eden üyelerin üyelikleri iptal edilir.

5 . Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için forumun arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz. Bu konuları yönetici ve editörler kilitleme, silme veya ilgili kategoriye yönlendirme yetkisine sahiptir.

6 . Forum ortamına kişisel problemler, anlaşmazlıklar taşınamaz.

7 . Üyelerin seçtikleri imzalar 2 satırdan uzun olamaz. İmza, politik bir içeriğe sahip olmamalıdır. İmzalara resimler eklenemez. İmzalarda site tanıtımı kesinlikle yasaktır. İmzalarda büyük punto veya kayan yazı kullanılamaz ve imzalarda ve site içerisinde ad soyad yazılamaz.

8 . Forumun hiçbir bölümünde sitenizin ziyaret edilmesini istemeniz, sitenizde satılan veya aracı olunan bir "ürünün" reklamını yapmanız, başka sitelerin reklamı olan içerikler yollamanız ve bunlar dışındaki tüm ticarî kaygı güden mesajlar yasaktır.

9 . İnfonuza ve imzanıza yok beni ara ben gerçek aşk istiyorum ve bunun gibi saçma şeyler yazmayınız.

10 . Bir tane konu açıp ya da başkası bir konu açtığında onun altına sınırları zorlayacak şekilde durmadan copy paste veya flood (durmadan konu açmak ya da mesaj göndermek) yapmayınız.

11 . Sitedeki üyelikleri tehlikeye sokacak mesajlar göndermeyiniz.

12 . Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız.

13 . Foruma bu son mesajım, bir daha bu foruma girmeyeceğim gibi mesajlar göndermeyiniz. Herkesin kendi iradesi vardır ve buraya girmek ya da girmemek kendi tercihinizdir.

14 . Site içerisinde kavga şeklinde tartışmak ve konulara gerginlik yaratacak olumsuz yanıtlar vermek yasaktır.

15 . Güncel bölümüne günlük haberleri kopyala yapıştır yapmak yasaktır.

16 . Forumda uzun süre cevap almamış konular otomatikman silinir.

17 . Foruma editlenmemiş ">" gibi ibareler olan kötü görünümlü mesajlar göndermek yazının hepsini rengini değiştirmek veya kalın harf yapmak yasaktır.

18 . Site içerisinde herhangi bir şekilde kişisel bilgilerin (adres, telefon, mail, msn v.b.) verilmesi yasaktır. (adınız soyadınız dahil)

19 . Foruma açılan konuların başlığı içeriğini belli edecek şekilde olmalıdır. Yardım istiyorum, ?, Help, imdat gibi başlıklar yerine Program arıyorum v.s. gibi başlıkları tercih ediniz.

20 . 1000 ,nci mesajım, 1852 inci mesajım, günaydın, iyi geceler, renkli rüyalar, heyy kimse yok mu? Halay çekmek istiyorum, canım sıkılıyor, nerdesiniz ve benzeri konular açmak kesinlikle yasaktır. Açılan konular silinir, açanlar ise bunu alışkanlık haline getirirse üyeliği kilitlenir..

21 . Konu açıp ardından yanıt yazanlara teşekkür ederim, sağol v.b. yazılar yazmak yasaktır.

22 . Konum neden silindi gibi sorular sorulması yasaktır.

23. Site içerisinde Mp3 istemek veya bilen varsa linkini versin gibi şeyler yasaktır.

24. Forumlarda şöyle bir konu vardı bulamıyorum bana onu bulun tarzı konuların açılması yasaktır. Diğer üyelerin herkesten başka özellikleri yoktur. Siz nasıl arama özelliğini kullanıyor iseniz onlarda bu özelliği kullanmaktadır.

25. Avatar ekleyin, avatar eklemişsiniz sağolun gibi topicler açmak yasaktır.

26 . Forum kurallarının güncellenmesi veya yenilerinin eklenmesi hakkı forum yöneticilerinde saklıdır. Kurallar her zaman değiştirebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. O zaman öyle bir yoktu diye itiraz edilemez. Bu yüzden her fırsatta okunması gerekmektedir. Yeni kuralları kabul etmeyenlerin üyeliklerinin iptalini talep etme hakları vardır.

27 . Kullanıcı bilgileriniz arasına yazacağınız e-posta adresiniz aynı zamanda "e-mail listemize" eklenir. Bu mail adreslerine VazgectimSenden.com dilediği maili göndermekte özgürdür. E-mail alımını istediğiniz zaman profilinizdeki ayarlardan kapatabilirsiniz.

28 . Adminler Gerektiği Zamanlarda Site Yararı İçin Neden Belirtmeksizin Kullanıcı Kilitleyebilir.
http://nightwishfantr.yetkinforum.com

Site Kuralları-1-
1 sayfadaki 1 sayfası